liptovskyhradok.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Liptovskom Hrádku a okolí

Ponuky 1-12 z 12

Ponuky práce Liptovský Hrádok a okolie

Šéfkuchár

  Dátum pridania: 18.7.2017

 - prax na pozícii kuchár - schopnosť pracovať samostatne - komunikatívnosť - organizačné schopnosti, - prax na pozícii kuchár - schopnosť pracovať samostatne - komunikatívnosť - organizačné schopnosti

Odborný konzultant

  Dátum pridania: 22.6.2017

 Hľadáme výnimočných ľudí pre obchodnú spoluprácu v oblasti internetových technológií v rámci celého Slovenska. Vytvorte si vlastné podnikanie, staňte sa s nami špecialistami pre internetový biznis.

WELLNESS TRENER/ PORADCA

  Dátum pridania: 30.5.2017

 Nemusíte byť odborníkom na výživu, aby ste sa mohli stať nezávislým distribútorom . Všetky poradenské služby získate od nás.

murár, stavbár

  Dátum pridania: 30.5.2017

 Príjmeme do svojho tímu spoľahlivých majstrov, murárov, stavebných robotníkov na práce v okrese BN.

účtovníčka

  Dátum pridania: 30.5.2017

 Hľadáme spoľahlivú samostatnú účtovníčku, ktorá by sa starala o kompletné účtovníctvo stavebnej firmy, mzdy aj personalistiku. Najlepšie na živnosť, ale nie je podmienkou.

Hľadám zaujímavú prácu na jednu zmenu

  Dátum pridania: 23.5.2017

 Jednozmenná prevádzka Žiadne finančníctvo ani poisťovníctvo

Administrativny pracovnik

  Dátum pridania: 23.5.2017

 Mám 39 rokov a hľadám prácu napr. v administratíve, mám záujem naučiť sa nové veci, s prac. dobou najlepšie do 15:30hod alebo na skrátený prac. uväzok. Nezaujímam sa o poisťovníctvo a pod.

WELLNESS TRENER/ PORADCA

  Dátum pridania: 15.5.2017

 •kariérny rast 😉 •flexibilná pracovná doba •možnosť dosiahnuť vyššie príjmy 📈 🆙 •môžete pracovať buď naplno alebo čiastočne •praca z domu

Čašníčka dlhodobá brigáda / TPP

  Dátum pridania: 11.4.2017

  Ak si spoločenský typ človeka, ktorý sa rád zabáva, rád komunikuje s ľudmi, rada sa učíš nové veci, nie si zdutá a šialene smutná princezná. Baví ťa byť za barom a máš rada tie všetky tie super vecičky, ktoré sa za ním nachádzajú. Rada miešaš drinky, pripravuješ kávu, rada sa realizuješ a predovšetkým ti záleží na tom , aby sa cítil zákazník dobre a bol spokojný. Ozvi sa nám, zoberieme ťa k nám do partie. Hľadáme dlhodobú brigádničku, najlepšie študentku, ktorá môže a chce robiť víkendy a vypomáhať počas prázdnin. Ktorá nám bude verná aj v dobrom aj v zlom aj v zdraví aj v chorobe. Ak myslíš, že spĺňaš všetky podmienky a si pevne rozhodnutá, byť nám verná – je to neuveriteľné, že si sa našla. Už teraz sa ťa nevieme dočkať

Externý administratívny pracovník

  Dátum pridania: 28.7.2017

 Chcete pracovať v atraktívnom zamestnaní? Chcete byť pánom svojho času? Chcete vyskúšať niečo nové? Ak áno a radi komunikujete a chcete pomáhať ľuďom ste vítaní - pridajte s k nám. Táto práca nie je na hlavný pracovný pomer.

Obchodný zástupca

  Dátum pridania: 19.6.2017

 Nadšení, inteligentní a ambiciózni ľudia sú u nás vítaní! -Hľadáte novú výzvu? - Ste zapálený pre naše produkty? - Zaujímate sa o zdravú výživu? - Radi pomáhate ľuďom ? , Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: info@egoline.sk Vybraní uchádzači budú nami následne kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor na sídlo firmy.

Práca, ktorá Vás chytí za srdce

  Dátum pridania: 28.7.2017

 Ak radi komunikujete a chcete pomáhať ľuďom ste vítaní - pridajte sa k nám . Dôležité je mať chuť pracovať a posúvať svoje ciele na nové méty. Táto práca nie je na hlavný pracovný pomer., Vek nie je rozhodujúci. životopis, telefónne číslo a mail

Ponuky 1-12 z 12

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Liptovskom Hrádku a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Liptovský Hrádok-Liptovská Porúbka, Liptovský Ján, Liptovský Peter, Ohnište, Podtureň, Vislavice, Uhorská Ves, Závažná Poruba,

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang